Haber

Belediye başkanını sorgulamak isteyen Fox TV muhabirinin engellenmesi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, depremde yıkılan Ebrar Sitesi enkazındaki çalışmaları yerinde inceleyerek, bekleyen ailelere başsağlığı diledi.

Alandan ayrılırken Fox TV muhabiri Gülşah İnce, Güngör’e soru sormak istedi ancak Güngör’ün yanındaki bir kişi İnce’ye sorun oldu. Ardından İnce, “Elimi bırakır mısınız?”

Güngör, İnce’nin “Sayın Cumhurbaşkanı Ebrar Sitesi ile ilgili çok eleştiri geldi” sözlerine yanıt vermeden yürümeye devam etti. Bu sırada enkazda bekleyen ailelerden biri Hayrettin Güngör’e tepki gösterdi.

‘BENİ TUT VE İTTİR’

Fox Main News’teki yayınında yaşananları anlatan Gülşah İnce, “Buradaki acılı ailelere başsağlığı dileyip geçmiş olsun dediler. Ailelerin bize sorduğu soru bu olduğu için gazeteci olarak görevimi yaptım. Günlerdir buranın müteahhidi nerede diye soruyorlardı. Ebrar Sitesi gerçekten de ayakta durduğu için sorunlu bir yerdi. Yanında kim var bilmiyorum ama fiziki olarak çok müdahale ettiği için sanırım o yaptı. onun danışmanıdır. Mikrofonum sertti, elimi tuttu ve itti. Kameraman Çağlar Güner, “Heyetteki diğer bir üye onu itmeye çalıştı” dedi. (HABER MERKEZİ)

habermarmaraereglisi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu