Yaşam

EGO 7.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni sezonda sevilen dizilerinden biri olan EGO dün akşam 7. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın paylaştığı EGO dizisinin her yeni bölümünde yaşanan olaylar izleyenleri meraklandırıyor. Pastel Sinema’nın dram dizisi EGO, yeni bölümde Erhan ve Sibel’in yaşadıklarını özleyenler ve yeniden izlemek isteyenler için; EGO son bölüm tek parça full izleme ekranı…

EGO son bölümde; Erhan’la evlenmek üzere olan Sibel, Elif’in bebeğinin müstakbel kocasından olduğunu öğrenir. Erhan’a gerçeği söyleyip söylememek konusunda kafası fazlasıyla karışmıştır.

Bu durumun ağırlığına dayanamayan Sibel daha fazla dayanamaz ve nikah masasından ayrılır. Erhan ise yaşadıklarının şokunu yaşıyor.

Bütün bunlara rağmen Sibel’in neden vazgeçtiğini öğrenmek için mücadele etmeye başlar. Ancak Sibel’in gözünde artık Erhan’la bir geleceği yoktur.

Sonuç olarak hayatını tamamen etkileyecek kararı verecek ve ameliyat masasına yatacaktır. Sibel anne olma ihtimalinden sonsuza kadar vazgeçecektir.

Ancak Erhan, Sibel’den vazgeçmeyecektir. Onunla tekrar nikah masasına oturabilmek adına elinden geleni yapmayacaktır.

EGO Önceki Bölümde Neler Oldu?

Elif’in Tuncay’dan bir çocuk beklediğini öğrenen Erhan yıkılır. Elif hırsıyla Sibel’in yanına gider. Erhan’ın niyetini anlayan Sibel, ona hiç beklemediği bir cevap verir. Erhan barışmış bir evliliğe giden yolda gerçek hisleriyle öfke ve hayal kırıklığıyla yüzleşir. Sibel, Erhan ve Elif’in ortasının düzgün açılmasından dolayı mutludur. Elif’i düğününe davet ederken başına geleceklerden habersizdir.

EGO Part 7 Tek Kesim İzleme Ekranı

EGO SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE EKRANI

haber-nazilli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu