Teknoloji

Epic Games Bu Hafta 339 TL’lik İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

 
Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. Bu haftanın aksiyon, macera, platform oyunu Guacamelee! 2 ve Guacamelee! Ultimate Turbo Championship Edition’ı Epic Games kitaplığınıza kalıcı olarak ekleyebilirsiniz. Oyunlara 22 Haziran Perşembe saat 18:00’e kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 
Guacamelee! 2
 
 
 
Meksika kültürü ve halk sanatlarından ilham alan bu aksiyon, macera ve platform oyununda ilgi çekici bölgeler bizi bekliyor. Oyunda her türden düşmanla karşılaşıyoruz ve iskelet sürülerini savuşturmak için kemik kırma el becerimizi ve daha fazla yeteneğimizi kullanıyoruz. Oyunda ayrıca zorlu platform oluşturma çabaları ve güçlü kısımlar var.
 
– Epic Games sayfası
 
Guacamelee! Muhteşem Turbo Şampiyonası Sürümü
 
 
 
Efsanevi dövüşçü maskesini tesadüfen bulan bir çiftçi olan Juan Aguacate olarak, platform aksiyon oyununda her zaman hayalini kurduğumuz bir Kahraman olmak için harika bir maceraya atılıyoruz. Gücü ve cesareti üzerimizde hissettiğimiz oyunda dünyanın en hoş kızı olarak görülen liderin kızını kurtarmaya çalışıyoruz.
 
– Epic Games sayfası

defne-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu