Haber

Eski MÜSİAD Malatya Şube Başkanı’nın iki yıllık binası da depremde yıkıldı.

Maraş merkezli depremden etkilenen illerden biri olan Malatya’da, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) eski Şube Başkanı Muharrem Poyraz tarafından yaptırılan iki bloklu Seyr-i İstanbul Konutları yıkıldı.

Evrensel’den Nisa Sude Demirel’in haberine göre Malatya’da depremde yıkılan binalardan biri de Bostanbaşı’ndaki Seyr-i İstanbul adlı iki bloklu site. 2020 yılında yapımı tamamlanan site 3 yılı tamamlamadan depremde yıkıldı. İnşa eden Milletvekili Poyraz İnşaat’ın sahibi MÜSİAD Malatya eski Şube Başkanı Muharrem Poyraz’dır. MÜSİAD Malatya Şubesi 20. Olağan Kongresi’nde Başkan seçilen Muharrem Poyraz, 2019 yılında site inşaatına başlandığında, “Hem üyelerimiz hem de halkımız adına ses getirecek projelere imza attık. Malatya.”

WEB SİTESİ KAPALI

MP Poyraz İnşaat tarafından yaptırılan 13 ve 14 katlı iki bloktan oluşan iki yıllık sitenin yıkılarak çok sayıda kişinin enkaz altında kalmasının ardından şirket, internet sitesini kapattı. Poyraz’ın sosyal medya hesaplarını da kapattığı öğrenildi. Muharrem Poyraz’ın Türkiye’nin diğer illerinde de inşaatlar yaptığı biliniyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu