Yaşam

Kemal Kılıçdaroğlu: Muharrem İnce’yi aradım ulaşamadım

ensonhaber.com

Türkiye, kaderini belirleyecek seçim için pazar günü sandık başına gidiyor.

Dört cumhurbaşkanı adayından biri olan Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini açıklayarak, “Mazeretleri yok, yoksa seçimi kaybettikleri zaman seçim sabahı bizi suçlayacaklar” ifadelerini kullandı.

Kararının ardından İnce’nin Millet İttifakı’nın Ankara’daki mitingine katılacağı iddia edildi.

Kılıçdaroğlu: İnce’yi aradım ulaşamadım

Millet İttifakı’nın adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX’ta yaptığı açıklamada Muharrem İnce’yi mitinge davet etmek için aradığını ancak kendisine ulaşamadığını söyledi.

Kılıçdaroğlu konuyla ilgili şunları söyledi:

Bineklerle göbek altı vuruşları ve diğer şeyler doğru değil. Cesaretin varsa devam et. İnsanları montajlarla karalamanın doğru olmadığını düşünen biriyim. Muharrem İnce ile son 24 saatte görüşmedim. Hastaneye kaldırıldığında onunla konuştum. Kısa bir sohbet ettik. Bugün sizi Ankara’daki toplantıya davet etmek için aradım ama kendisine ulaşamadım. Muharrem Bey’in oraya gelmesini ve kendisini Halil İbrahim Sofrası’na davet ettiğimizi bilmesini isterim. Muharrem İnce beni destekler mi bilmiyorum. Destek hakkında bir konuşma yapmadık. Sesimi uygulamalarla kaydedip sanki biriyle konuşuyormuşum gibi göstermeye çalıştılar. Kiminle konuştuğum açık. Her şey dışarıda.

haberoguzeli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu