Haber

Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Hataylı gençleri ağırladı

Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gençlik ve SporSağlık Bakanlığı’nın ‘Biz Anadoluyuz Projesi’ kapsamında Samsun’a gelen Hataylı gençleri ağırladı.

İlçedeki tarihi ve kültürel mekanları ziyaret eden gençlerle yakından ilgilenen ve onlarla uzun uzun sohbet eden Önder İbrahim Sandıkçı, gençlerin sorularını yanıtladı. Önder İbrahim Sandıkçı’nın gençlerin sorusu üzerine anlattığı ilçede eğitime proje ve destek gençler tarafından büyük beğeni topladı. Başkan Sandıkçı, keyifli anlara sahne olan ziyarette gençlere hediyeler verdi.

‘Biz Anadoluyuz Projesi’ kapsamında ilçeye gelen Hataylı gençleri karşılayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, proje kapsamında yaptıkları çalışmaları ve devam eden eğitim hayatlarını dinledi. Lider Sandıkçı, soruları üzerine Canik Belediyesi’nin çalışma ve projelerini gençlere aktararak, “Her alanda başarının ve kalkınmanın sürdürülebilirliğinin ana aktörü kaliteli eğitimdir. Gerçekleştirdiğimiz proje ve çalışmalarla çocuklarımız ve eğitim hayatlarında yetişmiş gençler ilkokuldan yükseköğrenime kadar yanınızda olmaya devam ediyoruz.Güçlü bir geleceğin temelini oluşturacaksınız.Yeni bilgiler öğrenmeyi ve bilgilerinizi taze tutarak kendinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin. Gençler, geleceğimiz sizlere emanet.”

Başkan Sandıkçı, ziyaretin ardından gençlere teşekkür ederek ikramlarla uğurladı. – SAMSUN

mesudiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu