Haber

AK Partili Şahin, Deprem Üzerine Kılıçdaroğlu’nu Hedef Aldı: ‘Bunun Hesabını Vereceksiniz’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, deprem bölgesine giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alarak, ‘Bu çöküş sistemli rant politikasının sonucudur’ dedi. Usta ‘Bunun hesabını vereceksin’ dedi.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yıkıma neden olan depremlerin ardından bölgeye giderek incelemelerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. ‘Halkımızın durumunu yerinde gördüm. Politikanın ötesine bakmayı ve hükümetle aynı hizada olmayı reddediyorum. Bu çöküş tam da sistemli rant politikasının sonucudur. Erdoğan’la, sarayıyla, rant çeteleriyle hiçbir yerde görüşmeyeceğim. Halkımın kargaşasını vereceğim. Sonuna kadar’kelimeleri kullanmıştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, deprem nedeniyle Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. Kılıçdaroğlu’nun paylaşımına atıfta bulunan Şahin, şunları söyledi: ‘__Hatay’da Büyükşehir Belediye Başkanı yok. Uyumaya çağırıyoruz, gelmiyor. Su hizmetleri nerede bilgi verecek kimse yok. Cenaze hizmetleri yoktur. Burada tek bir Hatay Büyükşehir bürokratı ve aracısı yok. Bunun hesabını millete vereceksiniz. Sen ülkenin en büyük felaketisin.söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu