Haber

Beşiktaş, Bodo Glimt’e yenildi ve taraftarın tepkisiyle karşılaştı

UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu 3. maçında Norveç temsilcisi Bodo Glimt’e 3-1 mağlup olan Beşiktaş’ta kötü durum devam ediyor.

Ligde lider Fenerbahçe’nin 11 puan gerisinde yer alan ve dün Konferans Ligi’nde Bodo Glimt’e deplasmanda 3-1 yenildikten sonra 1 puanla grupta son sırada yer alan Siyah-Beyazlıların taraftarları, yönetime tepki gösterdi. maç sırasında ve sonrasında oyuncular. Maçın ardından Beşiktaş takımı kalacakları otele gelirken taraftarların tepkisi otelin önünde de devam etti. Teknik Direktör Burak Yılmaz, siyah-beyazlı taraftarlara seslenerek sakin olmalarını istedi.

Bir Beşiktaşlı taraftarın ifadesine göre, “10 saat boyunca havaalanında bekledim. Bu çocuklar 2 gündür buradalar. Böyle bir ruhsuzluk yok, biz sahaya çıkan, mücadele eden bir Beşiktaş istiyoruz. Biz istemiyoruz.” başka ne olursa olsun”, Burak Yılmaz, “Haklısın. Ne dersen de haklısın. Çocuklar 6 saat yolculuk yaptı. Gidecekler, bırakın gitsinler. Ne dersen de haklısın. Sizden sakin olmanızı rica ediyorum” dedi ve taraftarlardan sakin olmalarını istedi.

Burak Yılmaz’ın isteğini kırmayan siyah beyazlı taraftarlar, daha sonra otelin önünden ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu