Haber

İstanbul’da 6 Mayıs Cumartesi Günü Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak: Hangi Yollar Kapatılacak?

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine kısa bir süre kala seçim mitingleri sürüyor. Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün İstanbul’da büyük bir miting düzenleyecek. 6 Mayıs 17:30’da Maltepe Orhangazi Parkı’nda yapılacak mitinge binlerce kişinin katılması bekleniyor. Miting nedeniyle İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Kapanan bu yollar için alternatif güzergâhlar belirlendi. Peki İstanbul’da hangi yollar kapatılacak? Alternatif yollar nelerdir? Detaylar burada…

Herkesin merakla beklediği 14 Mayıs 2024 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine bir haftadan az bir süre kaldı.

Seçimlere kısa bir süre kala cumhurbaşkanı adayları ve partiler seçim mitinglerini hızlandırmaya başladı.

Cumhur-Millet İttifakı’nın ileri gelenleri Türkiye’nin her tarafını dolaşarak halka sesleniyor, vaatlerini söylüyor.

Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Mayıs 2023 Pazar günü İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde “Asrın Mitingi” adıyla miting yapacak. Millet İttifakı Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul mitingi 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 17:30’da Maltepe Orhangazi Kent Parkı’nda yapılacak.

Mitingler nedeniyle İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü 6 Mayıs Cumartesi günü bazı yolların kapatılacağını duyurdu.

6 Mayıs Cumartesi İstanbul’da Hangi Yollar Kapalı?

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü bugün Maltepe’de yapılacak miting için açıklama yaptı. Açıklamada, miting nedeniyle yolların trafiğe kapatıldığını duyurdu.

Alınan tedbirler kapsamında Turgut Özal Bulvarı (Maltepe – Kartal Sahil Yolu) (Küçükyalı Maltepe Evlendirme Dairesi önü ile Kartal Çanakkale Sokak Kavşağı arasındaki kısım) ve bu caddeye çıkan tüm caddeler saat 06.00 itibariyle trafiğe kapatılacaktır: 6 Mayıs Cumartesi günü 00.

Alternatif Rotalar Nelerdir?

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü trafiğe kapatılan yollara alternatif güzergah belirlediklerini duyurdu. Bu yollar yerine D-100 Karayolu ve Kemeraltı Caddesi alternatif güzergahlar olarak belirlendi.

pertek-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu